Рослини

Варіанти назви: Вейгела квітуча Нана Пурпуреа, Вейгела флоріда Нана Пурпуреа, Weigela florida “Nana Purpurea” (лат.)

Походження назви: Сорт зобов’язаний своєю назвою темно-фіолетовому забарвленню листя.

Ареал розповсюдження та екологія: В природних умовах вейгела росте в Японії та північному Китаї​. Вейгела Нана Пурпуреа — це достатньо новий сорт, що ідеально підходить для прикраси садів та інших зелених зон. Рослина з мінімальними вимогами до вирощування та догляду. Вологолюбна рослина, але не витримує застою води та тривалого перезволоження. Повільноростучій сорт, річний приріст як в гору, так і в ширину складає 0,1-0,15м.

Форма: Кустарник з шаровидною кроною.

Максимальні розміри: Висота/діаметр — 0,5-1/1,5-2 м

Обрізка: Потребує санітарної обрізки.

Місце для висадки: Надає перевагу відкритим сонячним містам, можлива легка півтінь. Нана Пурпуреа висаджена в тіні поступово втрачає свою привабливість. Погано цвіте та сповільнює свій ріст. Рослина може бути висаджена на рабатках, тропках або виступати солітером на газонах, поруч із будівлями.

Ґрунт: Основна вимога до грунту — його добра дренованість. 

Морозостійкість: Висока, 4 зона. Молоді рослини потребують укриття.

Висадка: Рослини необхідно висаджувати в березні-квітні після закінчення нічних заморозків. Висаджувати в осени не слід, т.я. рослини погано приживаються. Коренева шийка повинна знаходитися на рівні рунту. Після висадки грунт ущільнюють, а рослину необхідно полити.

Деталізований опис:

Опис: Вейгела Нана Пурпуреа листопадний, компактний чагарник, що має густу крону та красиво цвіте. Невибагливий та витривалий. Декоративності додають не тільки листя, 

Листя: Широкоелептичні листя  розташовані на пагонах супротивно, довго не опадають восени. Забарвлення залежить від умов освітлення і коливається від пурпурно-зеленого до червоно-коричневого. 

Квіти: Колокольчасті  3-4 см квіти мають насичений рожевий колір, всередині світло-рожеві. Рослина цвіте двічі. Основна хвиля найбільш масового цвітіння припадає на червень-липень, друга хвиля більш тривала, але не така інтенсивна — кінець літа — вересень.

3 Replies to “Вейгела Нана Пурпуреа”

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Не копируйте текст!