Рослини

Походження назви: 

Ареал розповсюдження та екологія: Туя Мірям є новим сортом, що був створений на основі сорту Туї Даніка  в Нідерландах. Має дуже повільні темпи росту — 4-6 см/рік. Рослина має золотисто-зелене забарвлення, а в зимовий період набуває бронзового.

Форма: Куляста. 

Максимальні розміри: висота/діаметр —  0,8 /0,8 м в дорослому віці та 0,4/0,3-0,4 м в 10 річному віці

Обрізка: 

Місце для висадки: Сонячні ділянки. При недостатності освітлення нахиляється в бік світла та набуває світло-салатового забарвлення.

Ґрунт: Надає перевагу родючим, добре дренованим з помірним зволоженням грунтам. Не вибаглива до показників кислотності грунтів. При пересихання грунту може втрачати хвою.

Морозостійкість: Висока але рекомендується прикривати крону молодих рослин агроволокном білого кольору взимку та на початку весни.

Висадка: Необхідно забезпечити не менш ніж 15-ти см шар дренажу. Глибина посадкової ями 60-80 см в залежності від кому. Можна приготувати земляну суміш в составі пісок/торф/дерновий грунт та співвідношенні 1:1:2. Оптимальною є кислотність грунту 5,0-6,5. Після посадки потребує регулярного поливу та дощування.

Деталізований опис:

Опис: Вічнозелена карликова рослина, що добре підійде для оформлення садів різного розміру. Гілки туї Мірям розгалужені та спрямовані вертикально, розміщені на стовбурі плотно.

Хвоя: Вертикально розташована та має золотисто-зелений колір, що взимку змінюється на коричнево-золотистий.

Розмноження: Вегетативне

2 Replies to “Туя західна «Мір’ям»”

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Не копируйте текст!