Рослини

Варіанти назви: Магнолія Vulcan, Магнолія гібридна Вулкан, Magnolia Vulcan (лат.)

Походження назви: Сорт отримав назву завдяки рясному цвітінню, що забезпечують велетенські рубіново-фіолетові квіти. Рослини негативно ставляться до вітру та протягів.

Ареал розповсюдження та екологія: Новий (1990 р.) сорт новозеландської селекції, автор Фелікс Журі. Світлолюбива рослина. 

Форма: Пірамідально широка, розлога крона, у молодому віці пірамідальна

Максимальні розміри: Висота/діаметр — 4-5/2-3 м.

Обрізка: Формуюча та санітарна обрізка проводиться за потреби але протягом місяця після цвітіння. Виконання цих робіт в більш пізні терміни призведе до втрати рясного цвітіння на наступний рік.

Місце для висадки: Ділянки з доброю сонячною інсоляцією та розташовані за межами тіні від великих дерев. В жаркі сонячні дні, особливо молоді рослини, потребує помірних ранішніх поливів.

Ґрунт: Родючі, легкі грунти, з слабокислими, а також нейтральними показниками рН. Добре ростуть на пагорбах, але не витримують перезволоження або пересушування субстрату.

Морозостійкість: USDA 5. Потрібне укриття молодих рослин на зиму. 

Висадка: Рекомендується висаджувати на затишних ділянках. При травмуванні коріння рослина хворіє і може загинути. Прополку бур’янів здійснюють обережно, щоб не травмувати коріння, що близько розташоване до поверхні землі.

Деталізований опис:

Опис: Листопадні середньорослі дерева або чагарники. Ростуть вертикально. Для цього сорту притаманні пізні строки цвітіння та неповторний аромат.

Листя: Великі, видовжені, зеленого кольору протягом весни-літа, на осінь жовтіют і до зими опадають. 

Квіти: Віночок великих (до 25 см) келиховидних квіток утворенний 12 вигнутими назовні пелюстками, що мають на початку розпускання бутонів рожеве забарвлення, яке поступово змінюється на пурпурно-рубінове. Цвітіння припадає на квітень-травень, але починається пізніше ніж у інших сортів

3 Replies to “Магнолія Вулкан”

  1. This post will assist the internet people for creating new web site or even a weblog from start to end.

  2. You’ve made some good points there. I checked on the net to learn more about the issue and
    found most individuals will go along with your views on this website.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Не копируйте текст!