Рослини

Варіанти назви: Магнолия Sunrise, Магнолія гібридна Санрайз, Магнолія Суланжа Санрайс, блюдцеподібна магнолія, китайська магнолія, Magnolia× Soulange’a Sunrise (лат.)

Походження назви: Санрайз перекладається як схід сонця, назва дана від забарвлення квітки — кремово-білі вони мають рожево-червоні смуги на кожному пелюстку, завдяки чому складається враження, що квітка освітлена променями сонця.

Ареал розповсюдження та екологія: Молодий сорт (2009 р.) китайської селекції. Сорт представлений листопадними чагарниками. Має середні або повільні темпи росту. Невибагливий в догляді.

Форма: Компактний, конусовидна крона.

Максимальні розміри: Висота/діаметр — 1,5-3/1-2 м (для 10-ти річних рослин). 

Обрізка: Добре реагує на формуючу та санітарну обрізки, але проводит їх необхідно протягом місяця після оцвітання.

Місце для висадки: Для посадки Магнолії Санрайз необхідно вибрати захищені від вітру та протягів ділянки, бажано на підвищеннях. Також бажано захистити рослини від прямої сонячної інсоляції, найкраще підійдуть місця з розсіяним сонячним світлом чи легкою півтінню.

Ґрунт: Сорт надає перевагу пухким помірно зволоженим, добре дренованим родючим грунтам. Погано почуває себе в місцях де застоюється волога.

Морозостійкість:  USDA 5 (витримує від -23 до -29°С). Перші 2-3 роки після посадки саджанці потребують утеплення взимку, для дорослих рослин достатньо вкривати пристовбурні кола.

Висадка: Рослини в групах повинні висаджуватися на відстані 2-3 м одна від одної.

Деталізований опис:

Опис: Листопадне дерево або чагарник. В разі дотримання всіх вимог по відношенню цього сорту до грунту, освітленості тощо основним заходом з догляду є своєчасний полив. До 5-ти річного віку рослини потребують щотижневого помірного поливу.

Необхідно пам’ятати, що як і всі магнолії сорт має дуже вразливу поверхневу кореневу систему, тому боротьба з бур’янами проводиться обережно. В період вегетації потрібні підживлення.

Листя: Після розкривання квітів починає з’являтися широкі листя, що мають зворотно-яцеподібну форму та зелене забарвлення. Восени истя жовтіє. 

Квіти: Сорт цвіте у квітні-травні. Квіти мають келихоподібну форму, направлені вгору, довго тримаються на гілках та стійкі до весняних заморозків. Ароматні. Пелюстки кремово-білі з рожево-фіолетовою смугою. 

Грунт:  Основні вимоги — висока родючість та проникність, помірна зволоженість, кислі та нейтральні показники рН.

2 Replies to “Магнолія Санрайз.”

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Не копируйте текст!