Рослини

Варіанти назви: Магнолія Грандіфлора «Francois Treyve», Магнолія великоквіткова «Treyviensis», Магнолія «Francois Treyve» Magnolia grandiflora «Francois Treyve» (лат.)

Походження назви: Цей сорт великоквіткової магнолії був створений у Франції та отримав назву від імені садівника та ландшафтного дизайнера Франсуа Трейва, що зробив його опис наприкінці 19 ст.

Ареал розповсюдження та екологія: Вирізняється серед сортів великоквіткової магнолії холодостійкістю, що дозволяє культивувати йго в регіонах помірним кліматом. Так відомо, що в дендрарії Балейн (Болгарія) у 1870 та 1880 роках була зареєстрована рекордно низька температура -28 С і доросла рослина цього сорту її витримала. Широкому розповсюдженню цього сорту заважає складність його розмноження. 

Форма: Ця магнолія росте як компактне деревце або великий чагарник овальної форми, що робить її придатною для садів різного розміру. Не викидає довгих пагонів.

Максимальні розміри: Максимальна висота і ширина рослини залежать від умов вирощування та обрізки, але вона може досягати значної висоти та ширини.

Обрізка: Рослина цвіте на пагонах з попереднього року, що вже дозріли, тому обрізка може вплинути на кількість квітів.

Місце для висадки: Магнолія «Франсуа Трейв» — це досконалий вибір для оздоблення басейнів і патіо. Вона вимагає великої кількості сонячних променів і захисту від сильних вітрів особливо в зимовий період. Завдяки компактній формі таку магнолію можна садити в середніх та невеликих садах.

Ґрунт: Грунт для магнолії повинен бути добре дренованим, кислим, затримувати влагу. Він також повинен містити багато гумусу та може мати в нижніх шарах незначний відсоток глини.

Морозостійкість: Рослина витримує температури до -25°C. Рекомендується захищати її від найхолодніших днів за допомогою агроволокна протягом максимум двох тижнів під час тривалих морозів.

Висадка: В перші роки після висадки потребує внесення добрив, що мають збалансований рівень NPK. Рекомендується підживлення азотними добривами в період регенерації, але не пізніше ніж кінець червня.

Деталізований опис:

Опис: Магнолія «Франсуа Трейв» є вічнозеленою рослиною з великими ароматними кремово-білими квітами. Вона додасть елегантності вашому саду та стане окрасою влітку. Посухо- та вітростійкий сорт.

Листя: Листя цього сорту глянцеві, широко овальні чи практично округлі темно-зеленого забарвлення на верхній стороні та коричневі на нижній.Квіти: Цвітіння починається з раннього віку. Початок цвітіння припадає на перші дні літа та триває безперервно (за умови сонячної та теплої погоди) протягом майже 2-х місяців. Рослина вкрита великими (20-23 см в діаметрі) кремово-білими дуже ароматними квітами, які залишаються розкритими лише до 5 днів, але на зміну їм приходить значна кількість наступних, що одна за одною з’являються на рослині.

One Reply to “Магнолія Франсуа Трейв”

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Не копируйте текст!