Рослини

Варіанти назви: Кипарис Лейланда Голд Рідер, кипарисовик жовтий Голд Райдер, Cupressocyparis leylandii “Gold Rider” (лат.) 

Походження назви: назва походить від назви маєтку Лейланд в Англії. Випадковий міжродовий (Cupressus x Chamaecyparis) гібрид Кипариса великоплідного (Cupressus macrocarpa) та Кипарисовика нутканського (Chamaecyparis nootkatensis), що з’явився у 1911 р. 

Ареал розповсюдження та екологія: Сорт Голд Райдер достатньо молодий, отриманий в результаті селекції в Голландії. Селекціонери поставили собі за мету отримання вічнозеленої рослини з привабливою хвоєю золотистого забарвлення, що дозволить широко використовувати її у ландшафтному дизайні.

Струнке дерево, що має на початку росту тонкі, довгі спрямовані догори пагони, які поступово вигинаються в бік. Цей сорт характеризується достатньо швидким ростом: в молодому віці приріст складає 25-50 см на рік, в подальшому середньорічний приріст — 25-30 см.

Форма: Широко-колоновидна, конусоподібна або широко-пірамідальна.

Максимальні розміри: висота/ширина — 11/3-3,5 метри

Обрізка: Можливість формування. Обрізка як формуюча, так і живих огорож проводиться рано на весні. У разі необхідності можна проводити і влітку, але слід це робити в пасмурну погоду.

Місце для висадки: Надає перевагу сонячним місцям з напівтінню. Може вирощуватись як солитерна рослина, так і в композиції з іншими рослинами, особливо привабливо виглядає в групі з червонолистими формами. Також, добре підходить для створення живоплотів. В цьому випадку рослини висаджують на відстані 1,5-2 м одну від одної.

Ґрунт: Невибагливий до грунтів. Підходить різні типи ґрунту, ідеально слабокислий.

Морозостійкість: Морозостійкий, молоді саджанці потребують мульчування

Висадка: Найкраще підходить весна, але й на осінь рослини добре приживаються. Під час висадки можна зробити грунтову суміш — листовий грунт/пісок/торф у співвідношенні 4:1:1. У разі коли близько до поверхні підходять грунтові води рекомендується формування дренажного шару товщиною не менше 15 см.

Деталізований опис:

Опис: Кипарис Лейланда Голд Райдер — це швидкоростуче вічнозелене дерево з красивою широко-колоновидною, конусоподібною або широко-пірамідальною формою. Легко піддається формуванню, що дозволяє створювати різноманітні композиції.

Хвоя: Його лускоподібна хвоя, що щільно прилягає до пагону, завжди залишається зеленою та має золотистий відтінок з бронзовими та жовтими відтінками, особливо красиво виглядає взимку. 

Розмноження: Переважно вегетативне

Грунт: До грунту рослина не вибаглива, але полюбляє слабокислі та добре дреновані грунти.

3 Replies to “Купрессоципарисовик Голд Райдер”

 1. Mit dem Eintritt in die Wechseljahre kämpfen viele Frauen mit unerwünschten Gewichtszunahmen.
  Die Verlangsamung des Stoffwechsels und hormonelle Veränderungen können zu einer Veränderung der Körperzusammensetzung führen. In dieser Phase kann die Einnahme von Reduslim in Menopause Frauen helfen, ihr Gewicht zu kontrollieren und die unerwünschten Symptome zu lindern.

  Reduslim ist ein natürlicher Nahrungsergänzungsmittel,
  der speziell für Frauen in den Wechseljahren entwickelt
  wurde. Die spezielle Formel hilft, den Stoffwechsel zu beschleunigen und
  den Körper bei der Fettverbrennung zu unterstützen. Durch die
  natürlichen Inhaltsstoffe können unerwünschte Nebenwirkungen vermieden werden.

  Frauen, die Reduslim in Menopause einnehmen, berichten von einer Steigerung ihres Energielevels und einer Verbesserung ihres allgemeinen Wohlbefindens.
  Die Kombination aus gesunder Ernährung, regelmäßiger
  Bewegung und der Einnahme von Reduslim kann Frauen dabei helfen, ihr Gewicht
  zu kontrollieren und sich in ihrem eigenen Körper wohler zu fühlen.

  Wenn auch Sie von den unerwünschten Gewichtszunahmen in den Wechseljahren betroffen sind, könnte Reduslim
  die Lösung für Sie sein. Sprechen Sie mit Ihrem
  Arzt über die Möglichkeit, Reduslim in Menopause einzunehmen und starten Sie noch heute Ihren Weg zu einem gesünderen und glücklicheren Leben.

  my page — reduslim kaufen

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Не копируйте текст!