Рослини

Варіанти назви: кедр гімалайський Філін Блю, Cedrus deodara Feelin’ Blue (лат.)

Ареал розповсюдження та екологія: Вічнозелена хвойна рослина. Сорт виведений в Голландії. Крона формується гнучкими пагонами, що схиляються до низу, створюючи своєрідну ширму.

Форма: Ширококонусна. Є штамбові форми.

Максимальні розміри: висота — до 1,5 м (без опори) та  до 3 м (з опорою), ширина крони може сягати до 2 м. Річний приріст в ширину — до 30-40 см.

Обрізка: Форму крони можна формувати за бажанням.

Місце для висадки: Оптимальним є сонячне місце, але рослина витримує незначне затемнення. Не витримує високого рівня грунтових вод, але і негативно ставиться до пересихання грунту. Рекомендується використовувати цей кедр для поодиночних посадок або в садових композиціях разом з можжевельниками і туями.

Ґрунт: Не потребує спеціального складу грунтів, може рости як на пісних, так і на каменистих грунтах. Для більш повноцінного росту рекомендується використовувати родючі грунти.

Морозостійкість: Як і всі кедри характеризується високою морозостійкістю, витримує температуру до -27ºC.

Висадка: Для посадки бажано вибирати 3-х річні рослини. Посадкову яму необхідно робити вдвічі-тричі більшою за земляний ком. Покращує приживання саджанців додавання субстрату для хвойних дерев в посадкову яму, його необхідно змішати з грунтом у співвідношенні 1:1. Також, бажано внесення добрив для хвойників. Необхідно пам’ятати, що коренева шийка саджанця не повинна заглиблюватися. Оптимальними періодами для висадки вважаються весна або осінь.

Деталізований опис:

Опис:  Філін Блю більше нагадує кущ або карликове дерево, що має схилені додолу гілки. Цей сорт можна вирощувати як кадкову культуру, так і з використанням опори, або без неї.

Хвоя: М’яка, довжиною 3-5 см, хвоя має сріблясто-блакитне забарвлення, розташована на пагонах спірально, що надає рослині надзвичайно декоративного вигляду.  Грунт: Потребує добре дренованих грунтів, склад яких не має значення.

One Reply to “Кедр філінг Блю”

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Не копируйте текст!