Рослини

Варіанти назви: Магнолія гібридна Джордж Генрі Керн, Магнолія гібридна “George Henry Kern”,  Magnolia “George Henry Kern”, Magnolia stellata “George Henry Kern” (лат.)

Походження назви: Носить ім’я сина автора сорту.

Ареал розповсюдження та екологія: Сорт створений в розпліднику “Вайомінг” (штат Огайо, США) результаті гібридизації Магнолії зірчастої (Magnolia stellata) та сорту Нігра Магнолії лілієквіткової (Magnolia liliiflora). Автор сорту Джордж Генрі Керн. Рослини гармонійно поєднали в собі найкращі властивості батьківських форм — стійкість та забарвлення квітів. 

Форма: Широко-пірамідальна.

Максимальні розміри: Висота/діаметр — 2-3/1-1,5 м.

Обрізка: Рекомендується тільки у випадку необхідності, але проводити її необхідно в короткі терміни після цвітіння (не пізніше місяця) щоб не заважати закладці квіткових бруньок.

Місце для висадки: Добре освітлені, особливо в першій половині дня, чи напівтінисті ділянки захищені від протягів та вітрів (особливо взимку).

Ґрунт: Помірно зволожений, легкий, добре дренований та родючий крунт зі слабо-кислими та кислими показниками рН.

Морозостійкість: USDA 6. Витримує до -26°С.

Висадка: Поверхнева коренева система потребує помірно зволоженого та родючого поверхневого шару грунту. Тому посадкову яму необхідно заповнювати  відповідною сумішшю. Також важливо мульчувати пристовбурне коло, щоб запобігти пересиханню та промерзанню грунту, а також полегшити боротьбу з бур’янами. 

Деталізований опис:

Опис: Магнолія Джордж Генрі Керн вирізняється серед інших сортів повільними темпами росту, тривалістю та рясністю цвітіння, морозостійкістю. Це листопадне дерево з бікольоровими квітами.

Листя: На сильно розгалужених гілках великі (довжина/ширина — 6-10/5 см) зеленого кольору листя розташовані почергово. Їх форма зворотно-яйцеподібна або еліптична.

Квіти: Розпускання квітів починається до появи листя. Квіти мають відмінне забарвлення наружної та внутрішньої частини віночка: зовні — фіолетово-рожевий чи бузковий, всередині — білий.  В діаметрі квіти сягають 8 см і формуються 8-10 пелюстками. Цвітіння припадає на квітень-травень і триває до появи листя. Поодинокі квіти можуть з’являтися у липні, але, як правило, вони не розкриваються.

Плід: 5-6 сантиметрові плоди з’являються у вересні та представляють собою зібрану листівку циліндричної форми.Розмноження: Насінневе, живцеве та щепленням.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Не копируйте текст!