Рослини

Варіанти назви: Ялівець середній Mint Julep, Ялівець пфітцеріана Мінт Джулеп, Juniperus media Mint Julep,  Juniperus pfitzeriana Mint Julep (лат.)

Ареал розповсюдження та екологія: Сорт є результатом схрещування ялівця козацького та ялівця китайського. Швидкоростучий (щорічний приріст висота/діаметр — 0,1/0,15 м). Використовується як для солітерних, так і групових посадок. Має сильний м’ятний аромат, що робить сорт незамінним в дизайні рекреаційних територій.

Форма: Широка розлога крона.

Максимальні розміри: висота/діаметр — 1,5-2/2-4 м

Обрізка: Санітарна обрізка навесні та за необхідністю влітку.

Місце для висадки: Світлолюбний. Надає перевагу відкритим, добре освітленим ділянкам. Витримує легку напівтінь. При сильному затінені втрачають декоративність.

Ґрунт: Невибагливий до родючості ґрунтів. Необхідний дренаж.

Морозостійкість: Витримує до -32°С. Молоді рослини потребують укриття. Наприкінці зими — початку весни необхідно захищати від сонячних опіків.

Висадка: Розміри посадкової ями вдвічі більші за розміри земляного кома. Обов’язково створюється не менше ніж 20-ти сантиметровий дренажний шар.  Перед висадкою рослину добре поливають. Висаджену рослину засипають попередньо підготовленною грунтовою сумішшю торф/дернова земля/пісок — 2/1/1. Коренева шийка не заглиблюється. Пристовбурове коло необхідно ущільнити та ретельно полити. Мульчують за допомогою тирси або торфу (шар до 10 см завтовшки).

Деталізований опис:

Опис: Вічнозелений густий розлогий кущ. Має дугоподібні гілки, що спрямовані вгору під кутом 45° по відношенню до землі. Посухостійкий, але потребує поливу та вечірнього обприскування під час літньої засухи.

Хвоя: Мяка, луската, яскраво-зеленого кольору.

Шишки: У 2-3 річних рослин з’являються багаточисельні шишкоягоди, що мають темно-синє забарвлення та вкриті сизуватим нальотом. Отруйні!   

Грунт:  Оптимальними є пухкі, слабокислі суглинки.

3 Replies to “Ялівець Мінт Джулеп”

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Не копируйте текст!